ראשי / השוואת מוצרים / סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית

רוצה להיגמל מעישון?  סיגריה אלקטרונית היא הפתרון האולטימטיבי.

 "מעשנים, או לא מעשנים?", שאלה המארחת מבית הקפה התל-אביבי, אותו פקדתי מידי פעם. "מממ…לא מעשנים, עניתי". חברי מהילדות, שחידש איתי את הקשר אחרי שנים רבות, חייך ואמר: "בשבילך לא אעשן היום. האמת, שאני מנסה זה זמן רב לרדת מחפיסה שלמה לכמה סיגריות ביום". בהיתי בעיניו , קצת נבוכה ואמרתי: "לא חשבתי לרגע, שאתה יוסי הבחור המצטיין בכיתה, שתמיד אצלו הכול מאורגן  ורגוע מעשן". באותו רגע מצאתי את עצמי, מרצה לבחור הכי חכם בכיתה, עד כמה הסיגריות  לא עושות טוב, על הגברת הסיכונים למחלות לב וסרטן, פגיעה בכושר הגופני, פגיעה אסתטית בשיניים וכן, זו גם הוצאה כלכלית מיותרת.

יחד עם זאת, יכולתי להבין את הקושי להפטר מהן. זכרתי את התסמינים, שחוותה דודתי. הגמילה מסיגריות היא קשה, יכולה לגרום לעצבנות, כאבי ראש, חרדה ואפילו דכאון קל. אחרי הסבר קולח, זכיתי לחיבוק על דאגתי וקיבלתי את הגושפנקה להציע את מה, שבאמת יכול לעזור. "מה דעתך על סיגריה אלקטרונית?", יוסי חייך, פער את עיניו וחיכה לשמוע מה יש לי לומר. שמחתי כי אוכל לעזור לו ואולי גם לחבריו והסברתי כי סיגריה אלקטרונית היא להיט היום, שכן היא מעוצבת בצורה הדומה לסיגריה אמתית, מופעלת באמצעות סוללה חשמלית, היא זמינה וניתן להטעין אותה אפילו ברכב. מספקת מנות של ניקוטין באמצעות שאיפה ונותנת את אותה תחושה ואפקט, של סיגריה אמתית, רק מבלי לפגוע בבריאות. וההפתעה המחיר השווה לכל כיס.

חברי רכן ואמר: "נתת לי תקווה, סוף סוף אוכל להסתובב חופשי בבית, מבלי לשמוע את גערותיהם של אשתי וילדיי על העשן, הריח הלא נעים, ואולי אחזור אוכל לחזור למכון כושר". הסתכלתי בשעון והתנצלתי כי אני חייבת לחזור הביתה, גמעתי לגימה אחרונה מהקפה, נפרדתי מיוסי, שהבטיח כי ירכוש את הסגריה האלקטרונית. לאחר פגישתי עמו והתלהבותו מהרעיון החלטתי לידע אתכם על כך, שתוכלו למצוא באתר WINWIN, סיגריה אלקטרונית עם מטען ו-10 רפילים, במחיר מדהים של 7.49$ והמשלוח חינם. מה לא עושים בשביל הבריאות….

ראה גם

לשחק בבית ולהרגיש בחוץ

רן יחזקאל הלך ובדק איזה קונסולות משחק קיימים היום בשוק וחזר עם תובנות

תגובה אחת

  1. פתיחת סתימה

    לי זה עוזר להוריד את העישון ברמות גבוהות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>