ראשי / חדשות צרכנות / בשורה למשתחררים: המדינה תכיר בלימודי SEO ע"ח הפקדון הצבאי

בשורה למשתחררים: המדינה תכיר בלימודי SEO ע"ח הפקדון הצבאי

משרד התמ"ת אישר לראשונה למכללה לניו מדיה להעביר קורס הכשרת מקדמי אתרים(SEO) שינתן לחיילים משוחררים ע"ח הפקדון הצבאי. את הקורס יעביר אחד המומחים הגדולים בישראל לSEO – הבלוגר פבל ישראלסקי.

 נראה שמקצועות הניו מדיה פורחים ואפילו המדינה מכירה בהם כמקצועות שמתאימים לתשלום ע"ח הפקדון הצבאי. היום הודיע משרד התמ"ת על אישור קורס מקדמי אתרים (SEO) של המכללה לניו מדיה כחלק מתכניות הלימודים שמוכרות עבור חיילים משוחררים. מי שנבחר להעביר את הקורס במכללה לניו מדיה הוא לא אחר מאשר הבלוגר המפורסם בישראל לענייני SEO, פבל ישראלסקי, בעל הבלוג הפופולארי AskPavel.com. הקורס מציע מסלול הכשרה ייחודי לקידום אתרים אורגני (SEO). זהו למעשה הקורס היחידי שמתנהל בשיתוף פעולה עם חברות קידום אתרים מובילות, משלב הרצאות של מקדמי אתרים, מדמה סדר עבודה יומיומי, מציג ניתוח מקרי בוחן של לקוחות ומאפשר להשתלב במשרה מלאה באחת מחברות קידום האתרים המובילות, והכל על חשבון הפיקדון. "זהו קורס שמשלב חדשנות, מקצועיות, עדכניות, אובייקטיביות ויוקרה. לא לשווא הוא זכה לכינוי קורס טיס של לימודי קידום אתרים" מסביר אבי בן זיקרי, מנכ"ל המכללה לניו מדיה. "במהלך הקורס תפתח מעבדת ניסויים ל-SEO,  היחידה והראשונה מסוגה בארץ, הסילבוס מתעדכן ללא הרף והוא היחיד שנערך בשיתוף פעולה עם סוכנויותSEO  מהמובילות בארץ. יחד עם זאת, לא כל אחד יוכל להתקבל, אבל איך אומרים, הטובים לטייס".

ראה גם

צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל? רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>