ראשי / חדשות צרכנות / דלת לעולם אחר – התקנת דלתות מעוצבות בבניין מגורים

דלת לעולם אחר – התקנת דלתות מעוצבות בבניין מגורים

בכניסתנו לבניין מגורים אנו פוגשים קודם כל את הדלת שבשערו, העשויה כמעט תמיד בשילוב בין האלמנט המתכתי הנוצץ של האלומיניום לבין השקיפות המוכרת של הזכוכית. זהו השילוב המושלם לדלתות כניסה לבנייני מגורים, המספק את כל הדרוש לשער זה: נוחות השימוש, החוזק, העמידות, הרושם והיעילות.

ראשית: על השידוך בין אלומיניום לזכוכית

שני אלמנטים מיוחדים אלו הינם שותפים טבעיים ומוכרים, ולא רק בדלתות כניסה מאלומיניום. גם בוויטרינות, בחלונות בלגיים, במקלחונים ובמוצרים דומים נוספים נפגשים השניים ליצירת שלם אחד איכותי ופרקטי. הזכוכית נותנת את השקיפות, הקלילות הוויזואלית, המתכת את המסגרת החזקה והאיתנה האוחזת את כל העיצוב יחדיו. כך גם התחושה מן האלומיניום: בבנייני מגורים דלת הכניסה עובדת שעות נוספות ונמצאת בשימוש רב, ועל כן עליה להיות עמידה וחזקה כדי להמשיך לתפקד באותה יעילות במשך עשורים שלמים, וכל אותו הזמן עדיין להיות ייצוגית במראה שלה באותה מידה ללא פגמי בלאי. האלומיניום, בהיותו עמיד בפני קורוזיה וחלודה ובעל חוסן רב מפני שחיקה, הינו מתכת חזקה במיוחד, המצליחה בקלות לשמור על המראה שלה לאורך שנים. גם הזכוכית הקלאסית מבצעת תפקיד זה ביעילות מרשימה – וזאת תוך כדי שהיא מכניסה גם אור רב לחלל הכניסה, ושוברת את המראה האטום של הדלת.

הדבר הבא נולד

מן הניסוי בחומרים והניסיון למצוא אלמנטים עיצוביים חדשים, נולד השילוב שגורם לנו להתבונן אחרת בדלתות כניסה. התחושה האסתטית  נובעת גם מאלמנטים מיוחדים המוטמעים בתוכן של הדלתות, אלמנטים שעליהם אחראים טובי המעצבים כיום ואשר מתקשרים באופן ייחודי עם החלל הגדול ולעיתים המבוזבז והלא-אסתטי, של חדר המדרגות אשר הופך גם הוא את פניו למעין חלל שבו ניתן להטמיע את חווית הכניסה לבניין.

כאמור – שני אלו הינם הבחירה הטובה והפופולארית ביותר לבנייני מגורים, שכיום רובם מתהדרים בדלתות כניסה מאלומיניום בלבד.

אז תעצבו לכם דלת!

חברות אלומיניום רבות כיום מעצבות כניסה דלתות לפי דרישה ייחודית וכן מצמידות מעצב מומחה שבא לבניין בכדי להבין איזה דלת לבחור ואיזו תחושה מיוחדת תוכל אותה דלת החדשה להשרות במקום ולתקשר בשפה אחת עם דייריו.

כיום קל יותר מתמיד למצוא לנו את הדלת הנכונה אשר מקרינה משהו ייחודי ושלה יהיו שותפים גם כלל דיירי הבניין אף אם אינם מתעניינים בעדכונים האחרונים של עולם העיצוב.

המאמר בחסות אלי אלומיניום מתקיני דלתות כניסה מאלומיניום. הפרופיל של אלי בגוגל+

ראה גם

צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל? רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>