ראשי / חדשות צרכנות / המבצע הלוהט של הקיץ בסניפי דואר ישראל:

המבצע הלוהט של הקיץ בסניפי דואר ישראל:

 מדברים מהנייד ב-1 שקל לדקה מארה"ב ורוב אירופה

 מאז השקת המוצר בסניפי חברת דואר ישראל לפני כחודשיים, נמכרו אלפי כרטיסי חיוג לחו"ל של חברת world8 ובוצעו אלפי טעינות. זהו מוצר אטרקטיבי ביותר ליוצאים לחו"ל והזול ביותר בשוק התקשורת. הוא מצטרף לרשימת המוצרים הייחודים של דואר ישראל – הכל תחת קורת גג אחת לקראת הנסיעה לחו"ל כרטיס ה-SIM של חברת WORL8 הנמכר ביחידות הדואר ברחבי הארץ מסתמן כלהיט המוביל של הקיץ בתחום כרטיסי החיוג לחו"ל. לקראת עונת נסיעות קיץ 2012, מודיעה חברת דואר ישראל על מבצע של שקל לדקת חיוג מארה"ב ומדינות עיקריות באירופה. מחברת דואר ישראל נמסר כי שיתוף הפעולה עם חברת WORLD8  הניב מוצר החותך במחירי החיוג מחו"ל לישראל וחוסך ללקוחות סכומים של מאות עד אלפי שקלים בכל נסיעה. כל שעל הלקוח לעשות הוא להיכנס לאחת מיחידות דואר ישראל, לרכוש את ה-SIM, להחליפו עם הSIM הקבוע שלו עם יציאתו מהארץ, לבצע תהליך קצרצר של "פעולת עקוב אחרי" או להשתמש במספר שקיבל עם הרכישה, ולדבר חופשי!

מחברת דואר ישראל נמסר כי היום, ממש עם תחילת עונת הנסיעות, מסתמנים המוצרים הייחודיים של דואר ישראל כמוצרים המובילים ליוצאים לחו"ל. כרטיסי ויזה נטען דולר ויורו הם הכרטיסים הנטענים המבוקשים ביותר ע"י התרמילאים ותיירים לארה"ב, המסתמנת כיום כיעד התיירותי המבוקש ביותר. סניף הדואר הפך כבר מזמן לנקודה שבה מבצע הלקוח את מירב ההכנות והרכישות המקדימות לקראת היציאה לחו"ל, כדי להבטיח את הנוחות המרבית והחיסכון הגדול ביותר.

ראה גם

צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל? רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>