ראשי / חדשות צרכנות / הפיתרון הארגונומי המתקדם לישיבה נכונה בבית ובמשרד – כיסא ה-Gayo 110

הפיתרון הארגונומי המתקדם לישיבה נכונה בבית ובמשרד – כיסא ה-Gayo 110

Gayo 110, פיתוח כחול-לבן של חברת GayoLab הישראלית, מגיע לישראל לאחר שנה של שיווק ומכירות באירופה, ומביא עמו את הפתרון המתקדם לבעיות הנגרמות מישיבה ממושכת.

במציאות העסקית של היום, בה העבודה מתנהלת בעיקר בישיבה מול מסך המחשב, בין אם במשרד או בבית, מרבית האנשים נתקלים על בסיס יומיומי בירידה בריכוז, עייפות פיזית ומנטאלית וכאבי גב, צוואר ופרקים. המחקרים מוכיחים כי המקור לכל הבעיות הוא אחד – ישיבה ממושכת לאורך זמן באותה התנוחה. מומחים בעולם הארגונומיה מסכימים כי הפיתרון המיטבי לכל אותן הבעיות טמון בשבירת רצף הישיבה ושינוי תנוחת הגוף באופן תדיר על מנת שלא להפעיל לחץ מתמשך על אותה נקודה. המצב בפועל הוא שמרבית העובדים מתקשים או שאינם יכולים להפסיק את עבודתם ולכן ממשיכים לסבול מכאבים ועייפות. חברת GayoLab הישראלית פיתחה פתרון מתקדם ולא סטנדרטי בנוף הכיסאות המשרדיים – כיסא ה-Gayo 110. הכיסא שואב את השראתו מעולם היוגה, הידועה בהשפעתה החיובית על המצב הפיזיולוגי ויכולת הריכוז. המענה מגיע בדמות מרכיב ייחודי ומסקרן – מדף רגליים מתקפל המאפשר ליושב בכיסא, בנוסף לתנוחת הישיבה הרגילה,  לשנות את מנח הגוף באינספור דרכים ובכך לשנות את הנקודות עליהן מופעל לחץ ולהשיג הקלה של ממש בכל הבעיות. בנוסף, משענת הגב החדשנית משלבת תמיכה רוחבית של האגן ותמיכה אורכית של עמוד השדרה תוך כדי הרחבת חגורת הכתפיים  ושיפור מחזורי הנשימה. העיצוב הייחודי של הכיסא הופך את שינוי התנוחות לאינטואיטיבי וטבעי. הגוף והכיסא עובדים ביחד וללא הפרעה לעבודה השוטפת, כיוון שהכיסא מכיל בתוכו את כל הנדרש על מנת לשנות את מנח הגוף מבלי לקום וללכת, ומבלי להתרחק ממסך המחשב וסביבת העבודה. מכאן שהשימוש בכיסא לצורך שינוי התנוחות מביא הקלה משמעותית בנזקים והכאבים היומיומיים והמתמשכים ומונע את ירידת הריכוז לאורך יום העבודה. הכיסא, המיוצר בגרמניה, משווק בשנה האחרונה באירופה, וכעת מביאה GayoLab את כיסא ה -Gayo 110  לישראל. מחירו של הכיסא בארץ הוא 2,550 ₪ והוא מגיע באחד מארבעה צבעים לבחירה: אדום, בז', אפור או שחור. הכיסא משווק באופן ישיר על ידי חברת GayoLab בע"מ. ניתן להזמין את הכיסא טלפונית או באמצעות אתר האינטרנט של החברה, www.GayoLab.co.il. את הכיסא ניתן לראות באולם התצוגה הראשי של חברת "וקסמן" ברח' הלח"י 28, בני ברק (מתחם איילון), ובחנות "וקסמן Outlet" ברח' הרכבת 2, פתח תקווה.

ראה גם

צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל? רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>