ראשי / חדשות צרכנות / הקיץ כאן! נגמרו החגים, אין תירוצים!!!

הקיץ כאן! נגמרו החגים, אין תירוצים!!!

7 דקות ואתן בכושר  עם ענת הראל

כיום,  רוב האנשים החיים בעידן של המאה 21 יסכימו כי מושא  הזמן הפך למצרך יקר ולא תמיד אנו מספיקים לנצל אותו . זה נכון שרובנו מנהלים קריירה, משפחה, מגדלים ילדים וכל העת אנו במרדף  אחרי הזמן ומשימה כמו לצאת לחדר כושר או אפילו יציאה להליכה ספורטיבית הופכת לאתגר של ממש.

אך מי אמר שצריך להתאמץ ולהקדיש זמן רב או כסף כדי להיכנס לכושר?

ענת הראל,  מאמנת כושר ואושיה בתחום הספורט , מזמינה את כל מי שמבקש לפתוח את הקיץ בסימן של אופטימיות ורצון אמיתי  להיכנס לכושר ולגזרה  פתרון מושלם! הראל פיתחה לאחרונה DVD  בשיתוף קלאסיקלטת – "להיכנס לכושר עם ענת הראל" –  התוכנית כוללת סדרת מיני- אימונים אישיים וממוקדים לשמירה על הכושר המצריכים מאתנו רק 7 דקות ביום!

מה בתוכנית האימונים: תרגילי חימום לפני ואחרי האימונים באורך 3 דקות כל אחד, ואימונים באורך 7 דקות כל אחד. בכל שלב ניתן לעבור לאימון אחר או לתרגילי המתיחות והיתרון הגדול שלא צריך לצאת בחום הזה מהבית!

 בטן, ירכיים, ישבן כבר לא בעיה!

הראל בנתה סדרה ממוקדת של מיני אימונים , המאפשרים לחזק איזורים "בעייתים " כגון זרועות, בטן, ירכיים וישבן. הסדרה די מגוונת כך שניתן לבחור בהתאם לצורך את האימון המתאים. היתרון הגדול בדבר הוא שבסך הכל אתם צריכים למצוא 7 דקות ביום שבהם תקדישו לגופכם תשומת לב ותעשו מיני אימון ממוקד ויעיל במיוחד. ייתכן מאד שחלקכם אף יופתעו וימצאו עצמם  בזמן החופשי  "גולשים" למיני אימונים נוספים וכנאמר: כל המרבה הרי זה משובח.

 למי מתאים ה-DVD?

כמעט לרובנו, לכל מי שהוא חלק מהמירוץ היום יומי . לכל מי שאין זמן ללכת לחדר כושר (או לנצל את המנוי ). מתאים  לחמה או לאמא המתלוננת שהרבה זמן היא לא עשתה ספורט. ה-DVD יכול להתאים גם כמתנה מקורית לאנשים שחשובים לכם ותרצו להעביר להם מסר חיובי על שמירת  הבריאות , אורח החיים והספורט,  ואיך בטריק של 7 דקות במשך 7 ימים רצופים ניתן להגיע לתוצאות בתחום הספורטיבי  .  מומלץ כמובן לשלב את הפעילות עם תפריט מאוזן ומתאים. בסיכומו של דבר, אם היו אומרים לך שתמורת סכום נמוך ומעט מאמץ  מצידך מובטח שתכנסי לכושר (לגבי הגזרה – תלוי בתפריט שלך)? לא היית הולכת על זה?! ברור שכן, הרי אין לך מה להפסיד אלא הרווח כולו שלך!

ראה גם

צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל? רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>