ראשי / חדשות צרכנות / ילדי אלו"ט ציירו הגדות לפסח לטסים אל על

ילדי אלו"ט ציירו הגדות לפסח לטסים אל על


ההגדות המעוטרות ע"י האמנים האוטיסטים 
יחולקו כשי לנוסעי אל על


25,000 הגדות מעוטרות בציורי הילדים האוטיסטים, תחלק  אל על, שי לנוסעיה, לקראת ליל הסדר. ההגדות, יחולקו בכל טיסות אל על, כמחווה וכתודה לטסים שתורמים את הכסף הקטן לילדים האוטיסטים של אלו"ט ולילדים פגועי מוח של עלה, וכן כהוקרה לחברת אל על, אשר מחבקת את הילדים בעלי הצרכים המיוחדים של שתי העמותות זה שנים רבות.

אל על, בשיתוף עם בנק הפועלים, מפעילה זו השנה השביעית את פרויקט "כסף קטן גדול" במסגרתו פונים דייליאל עללטסים בבקשה לתרום את הכסף הקטן שנשאר בכיס. המטבעות והשטרות הזרים מומרים לשקלים  באדיבות בנק הפועלים, והכסף נתרם בחלוקה שווה לאלו"ט – אגודה לאומית לילדים אוטיסטים, ולעמותת על"ה – לילדים פגועי מוח.

המבצע החל בשנת 2005, ומניב פירות רבים.

בהגדה משולבים עשרות ציורים המציגים עולם אמנותי עשיר של ילדים ובוגרים אוטיסטים. עולם שיש בו השראה של אביב ושל התחדשות עולם שמביא תקווה.

ההגדות יועלו למטוסים ויחולקו על ידי הדיילים כשי לנוסעים מייד לאחר ההמראה.

מנכ"לית אלו"ט, עינת קסוטו- שפי אומרת: "ההתגייסות הטוטאלית של אל על ובנק הפועלים לטובת מבצע כסף קטן גדול מרגשת אותנו בכל שנה מחדש. החל ממנכ"ל החברה ועד לאחרון הדיילים, כולם מחוייבים למטרה ומסייעים ככל יכולתם. אנו תקווה, שהנוסעים באל על ימשיכו להוכיח את העצמה גם של הכסף הקטן כפי שהם עושים כבר 7 שנים.  בפסח, כאשר מדברים על זמן חירותנו נתפלל שיגיע זמן החרות גם למשפחות של הילדים האוטיסטים וחידת האוטיזם תפוענח. עד אז חירותם תהיה בעזרת תכניות טיפוליות, שילוב וקבלה בקהילה".

אלו"ט האגודה הלאומית לילדים אוטיסטים בישראל, פועלת למען שיקום ורווחת הילדים הלוקים באוטיזם, מזמן האבחון, בגיל שנה וחצי ולאורך כל מעגל חייהם. האגודה מקימה ומפעילה מעונות יום לטיפול בפעוטות עם אוטיזם, הוסטלים למתבגרים ובוגרים, מרכזי תעסוקה, מרכז אבחון ומחקר, מרכזים למשפחה המתמודדת עם אוטיזם למידע, ייעוץ ותמיכה, נופשונים, קייטנות, מועדוניות וכן פועלת לקדום זכויות כל האוטיסטים בישראל.

ההגדה החדשה של אלו"ט מוצעת למכירה גם לפרטים ולחברות כשי לעובדים וללקוחות. המחיר ליחידה 25 ₪,    מבצע מיוחד לרכישה בכמות גדולה. 

לתאום רכישה ניתן לפנות להילה  052-6622612  או לשולה  052-3120732

ראה גם

צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל? רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>