ראשי / חדשות צרכנות / כל מה שרציתם לדעת על וילונות לפי תורת הפנג שוואי

כל מה שרציתם לדעת על וילונות לפי תורת הפנג שוואי

אם תבחרו וילונות בהתאם לתורת הפנג שוואי ותשתמשו בהם בהתאם לעקרונותיה, תוכלו לשפר את חייכם באופן ניכר. במאמר זה תוכלו לקבל כמה טיפים בנושא זה.

פנג שוואי היא שיטה לעיצוב הבית אשר הומצאה בסין לפני אלפי שנים. מדובר בטכניקה לארגון ולסידור חפצים במרחב, במטרה לאזן בין הממד הרוחני והגשמי וליצור הרמוניה עם הטבע, בהתאם לאמונה הרווחת בדת הטאואיסטית. שיטה זו אומצה בעיקר על ידי חובבי הניו אייג', אשר הפיצו אותה בכל רחבי העולם.

בחירה ושימוש בוילונות לפי תורת הפנג שוואי
בפנג שוואי ישנם כמה כללי אצבע שיעזרו לכם לעצב את הבית באופן כזה שיאפשר לאנרגיה לזרום בחופשיות, כדי שתוכל לשפר את מצב הרוח והתחושות הנפשיות שלכם. וילונות הם אחד האלמנטים המרכזיים אשר משפיעים על זרימת האנרגיה. הנה כמה טיפים לבחירה ולשימוש בהם:

מיקום – מיקום נכון של הוילונות יכול להוות סגולה לשפע, לבריאות ולאושר. חלונות בבית הם טובים, אך כאשר הם חשופים ופתוחים, הם עלולים לעורר אנרגיה מתנגדת שתזרום בכאוס. לכן, מומלץ לכסות את החלונות בוילונות, במיוחד כאשר הנוף הנשקף מהם הוא נוף בלתי הרמוני, אשר מעורר בכם תחושות של חוסר נעימות ואי נוחות.

עיגול וריכוך – וילונות יכולים לעגל את הפינות הזוויתיות שבחלל ביתכם, וכך לרכך את החלל ולהפוך אותו לנעים יותר. כמו כן, הבד של הוילונות יכול לשמש כניגוד מרוכך לריהוט שעשוי מחומרים קשים וכבדים, כמו פלסטיק, זכוכית ועץ.

צבע – צבעם של הוילונות, בדיוק כמו הצבע של הריהוט והקירות אשר סובבים אתכם, יכול להשפיע באופן ניכר על הרגשתכם. יש לכל צבע משמעות לפי תורת הפנג שוואי, למשל: אדום מביא מזל ושפע, הכתום מעודד אנשים ליצור אינטראקציות חברתיות, הצהוב מעודד למידה ומתקשר לחוכמה, הלבן מעודד סדר, ניקיון והיטהרות וכן הלאה. התאימו בין הסגולה הנדרשת לבין אופיו של החדר.

אור ביום, חושך בלילה – תורת הפנג שוואי טוענת שיש לשמור על החלונות נקיים, כך שייכנס כמה שיותר אור לתוך הבית. כמו כן, בלילה חשוב להקפיד על עלטה מוחלטת. וילונות מאפשרים לכם ליהנות מחשיכה מוחלטת בעת שנתכם, ובבוקר כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להסית את הווילון לצד, כדי ליהנות מאור השמש.

כאמור, העיקרון של תורת הפנג שוואי הוא להתמזג עם הטבע ולהגיע למצב הרמוני. לכן, כאשר אתם בוחרים וילונות, הקפידו לבחור בדים טבעיים ואווריריים. ניתן להשתמש גם בוילונות מתכתיים ומודרניים, כיוון שמתכת היא אחד מחמשת היסודות על-פי תורת הפנג שוואי (היסודות הם מים, עץ, מתכת, אש ואדמה). כאשר אתם תולים אותם בביתכם, הימנעו משימוש במוטות ובטבעות שעשויים מפלסטיק. העדיפו על פניהם עץ או מתכת. מומלץ לתלות לצדם פעמוני רוח ולהניח לצדם צמחי במבוק.

המאמר נכתב באדיבות חברת וילונות סנרול

ראה גם

צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל? רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>