ראשי / חדשות צרכנות / לא עוברים את הקיץ בלי מיני בר!

לא עוברים את הקיץ בלי מיני בר!

כולנו יודעים שמים הם טעם החיים. לאו דווקא בגלל הטעם, אלא פשוט משום שבלעדיהם אי אפשר להמשיך לחיות. הקיץ הארצישראלי החם, חשוב עוד יותר לשתות הרבה, על מנת שלא להגיע למצבי התייבשות שעלולים להיות מסוכנים מאוד.

הפתרון הטוב ביותר עבור משפחות עם ילדים, ולמעשה – עבור כולם, הוא התקנת מיני בר ביתי שמאפשר לכם לשתות הרבה בלי להתאמץ בכלל.

בעבר הלא מאוד רחוק אנשים שתו מים מהברז. לאור מחקרים שנעשו בתחום וגילו כי מים אלה הם לא תמיד הנקיים ביותר ושהם עלולים להכיל כלור וחיידקים שונים, החלו לייצר את המים המינרליים. לאור הביקוש הרב שהיה למוצר החדשני, חברות רבות צצו כפטריות אחר הגשם, וכל אחת ניסתה לשכנע את הציבור שהמים שלה טובים יותר. מה שקרה הוא שאנשים החלו לסחוב הרבה מאוד בקבוקים, שלא תמיד אוחסנו בתנאים הטובים ביותר (בוודאי ראיתם את כמויות הבקבוקים שנמכרים בתחנות דלק…) ושמעולם לא הוכח בוודאות כי הם טובים יותר לשתייה מאשר מי ברז רגילים (ולראייה: אחיות טיפת חלב יגידו לכם שגם אותם צריך להרתיח לפני שנותנים אותם לתינוק בן פחות משנה). לאור כל זאת הבינו, שיש צורך בפתרון קל יותר, שיאפשר לנו לשתות מים נקיים ובריאים באמת. כך נולד המיני בר.

שותים ונהנים

מיני בר הוא מתקן שמאפשר מזיגה של מים בצורה קלה ופשוטה. ישנם היום כאלה ידניים וכאלה דיגיטליים, כאלה רצפתיים וכאלה שניתן להניח על השיש, אבל אין עוררין על כך שכל אחד מהם עדיף על רכישת בקבוקים. הסיבה הראשונית לכך היא, שמיני בר שנמצא בבית גורם לאנשים ובעיקר לילדים לשתות יותר. המשמעות: בקיץ החם והלח שלנו, שאחת הסכנות הגדולות ביותר שהוא מביא איתו בעיקר לילדינו היא התייבשות, התקנת מיני בר בבית היא צעד חכם מאוד. הסיבה השנייה היא שהתקנת מתקן שכזה, בעיקר אם מדובר במתקן המחובר ישירות לברז המים, מאפשרת לנו ליהנות ממים מסוננים טריים ובריאים בלי לסחוב אפילו בקבוק אחד. שני היתרונות הללו, בשילוב העובדה שההשקעה במכשיר מחזיקה את עצמה בתוך זמן קצר, הופכים את המיני בר למוצר שכדאי מאוד לרכוש.

על איכות לא מתפשרים

בעוד אין לנו ממש מושג מאיפה באמת מגיעים המים שמוכרים לנו בבקבוקים, הרי שכשאנחנו מתקינים מיני בר המחובר לברז אנחנו יודעים בדיוק מאין באים המים. אנחנו גם יודעים שבזכות הפילטרים שמותקנים במכשירים אלה אנחנו מקבלים נטו את המים הטובים והבריאים, בעוד שכל החיידקים והחומרים הפחות טובים, כמו כלור למשל, נשארים בחוץ. לפני שרוכשים מיני בר כדאי כמובן לעשות סקר שוק ולבצע השוואה בין המכשירים השונים, על מנת לדעת מה מציעה כל חברה ובמה היא עדיפה על רעותה. לאחר שתשוו ותתייעצו, תוכלו לרכוש את המכשיר המתאים ביותר לצורכיכם, וליהנות ממים חיים וטובים לא רק בקיץ, אלא כל השנה. לרוויה!

מאמר זה נכתב באדיבות חברת מי שגיב

ראה גם

צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל? רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>