ראשי / חדשות צרכנות / למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?
צילום: fotolia
צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל?

רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת מספר דברים בסיסיים שהראשון שבהם הוא הגדרת הצרכים שלנו, כלומר מה אנו רוצים לקבל מן המיקרוגל. כך לדוגמא יש להחליט בין היתר על גודל המיקרוגל המתאים לנו, על הפונקציות שבהם יחזיק המיקרוגל ולא פחות חשוב מכך על מנגנון ההפעלה של המיקרוגל, מכני או אלקטרוני. חשוב לזכור כי רובנו משתמשים במיקרוגל לחימום והפשרה של מוצרי אוכל ולא לבישולם ועל כן בהחלט יתכן כי אין אנו זקוקים לפונקציות המורכבות ביותר של המכשיר. כמובן שהמשמעות של כך אינה רק של נוחות אלא גם שאלה של מחיר וכל אחד צריך לשאול את עצמו מה מתאים לו ועד כמה הוא צריך להשקיע ברכישת המכשיר.

כיצד נגיע להחלטה הטובה ביותר?

בכדי להגיע להחלטה המושכלת ביותר והחכמה ביותר לא די בהגדרת הצרכים שלנו אלא יש גם להחליט איזה מכשיר מיקרוגל ספציפי נקנה ואיזה מותג ייתן לנו את המענה הטוב ביותר לצרכינו. בכדי לעשות זאת אנו יכולים להתייעץ עם בני משפחה או חברים שרכשו בעבר מותג מסוים ושאול האם הם שמחים בחלקו ומרוצים ממנו. לא פחות חשוב מכך, ככלי עזר, הם אתרי האינטרנט אשר יכולים לספק לנו שלל המלצות לגבי המכשיר המבוקש ולשאלה האם כדאי לקנות מכשיר זה. חשוב מאוד שנקפיד להסתכל באתרים אמינים אשר אין להם אינטרס בקידומו של מוצר זה או אחר ואין הם מבכרים מיקרו אחד על פני השני.

בל נשכח את שאלת הבטיחות

כידוע, מיקרוגל הינו מכשיר הפועל באמצעות קרינה, קרינה אשר במצבים מסוימים יכולה להיות מסוכנת לבני אדם ולפגוע בבריאותם. כמובן שאם המיקרוגל תקין הרי שאין כול חשש לשימוש בו אך כאשר אנו קונים אותו עלינו לוודא כי אכן המיקרו תקין והוא מגיע מחברה אמינה בעלת שם אשר מקפידה על נושא הבטיחות. אנשים רבים מתוך דאגה לנושא זה בוחרים לקנות מיקרו בעל דלת פתיחה כפולה וזאת מתוך רצון ליצור הגנה נוספת כאשר אנו משתמשים בו. כמובן שזהו צעד מבורך אך אינו הכרחי ומיקרו אשר לא מחזיק בדלת יכול בהחלט לענות על דרישות הבטיחות שלנו. כל עוד נזכור את נושא הבטיחות ונשים לב אליו כאשר אנו קונים את המיקרו הרי שעשינו את רוב העבודה וסביר שנרכוש מיקרו טוב ואיכותי.

האם יש טעם באחריות למיקרוגל?

אין דבר מעצבן יותר מלרכוש מכשיר חשמלי ולצורך העניין מיקרוגל ולגלות לאחר מספר חודשים כי הוא התקלקל ללא סיבה נראית לעין. זוהי הסיבה מדוע אחריות כה חשובה ומדוע רבים מקפידים על הימצאותה בזמן רכישת המכשיר. כאן המקום גם לציין כי יש משמעות לחנות ממנה אנו רוכשים את המיקרוגל ועלינו לשים לב לדירוג החנות ולהמלצות הגולשים עליה. ככל שהחנות יותר מומלצת כך סביר שההתנהלות עמה תהיה קלה וטובה יותר ותקל עלינו את תהליך הרכישה.

ראה גם

צילום: fotolia

התמורות בתחום הטיפול הרפואי הפרטי

לפני שנים רבות, כשהמדינה עשתה את צעדיה הראשונים, אי אפשר היה לחלום כלל על בתי ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>