ראשי / חדשות צרכנות / לראשונה: מוצרי המיגון האישי של M3 יימכרו גם לצרכן הפרטי

לראשונה: מוצרי המיגון האישי של M3 יימכרו גם לצרכן הפרטי

סופר פארם החלה לשווק את מוצרי המיגון האישי של 3M בסניפי הרשת בין המוצרים שיימכרו: משקפי שמש המגנות על העיניים במהלך פעילות ספורטיבית, נשמיות להגנה על דרכי הנשימה ואטמי אוזניים לשימושים שונים

חברת 3M הינה מובילה עולמית בתחום מוצרי המיגון האישי כאשר כל המוצרים בקטגוריה הם בעלי תקן ויוצרו תוך הקפדה על שמירת בטיחות, אסתטיקה ונוחות השימוש M3 ,תאגיד הענק מארה"ב, נכנס לרשת הסופר פארם עם קטגוריית מוצרים חדשה בתחום המיגון האישי.  המוצרים משווקים בעמדות מכירה מיוחדות שהוצבו  בכ- 140 מסניפי הרשת.

 תחום המיגון האישי הולך ומתפתח בשנים האחרונות בכל העולם. אם עד לפני כמה שנים, מוצרים מתחום המיגון אישי היו בשימוש בעיקר לצורך שמירה על בטיחות בסביבות עבודה הדורשות מיגון (כמו אתרי בניה, תעשיה, צבא וכו'), הרי שהיום גוברת המודעות לקיומם של מפגעים הטומנים בחובם חשיפה לנזקים בריאותיים, גם בסביבה יומיומית הנחשבת לבטוחה ביותר. תפיסה זו הביאה לפיתוחם של קווי מוצרים למיגון בתוך הבית ובחוץ. קווי המוצרים כוללים פתרונות להגנה על העיניים, האוזניים ודרכי הנשימה במהלך פעילויות שגרתיות יום יומיות כגון: ניקיון ותחזוקת הבית והחצר, עבודות "עשה זאת בעצמך" ויצירה , ספורט, שינה ועוד. בשלב הראשון תשווק 3M מוצרי מיגון אישי כמו: קולקציית משקפי מגן בעלות הגנת UV מלאה המעניקות שילוב של בטיחות, נוחות ועיצוב ספורטיבי, סדרת אטמי אוזניים לטיסה, שחייה, ריכוז ושינה  ונשמיות חד פעמיות להגנה על דרכי הנשימה מפני זיהום אוויר, חלקיקים, חיידקים ואלרגנים נפוצים, וסדרת אטמי אוזניים לטיסה, שחייה, ריכוז ושינה.

את המוצרים ניתן להשיג בסניפי סופר פארם ברחבי הארץ. מחירים: משקפי שמש מגינות: 99-269 ₪ אטמי אוזניים: 14.99-34.99 ₪ , נשמיות (שלוש באריזה): 29.99 ₪ .

 אז היכן ומדוע נדרשת הגנה ?

גם במהלך פעילויות פשוטות ביום יום, בני האדם חשופים למפגעים וסכנות שעלולים לגרום לנזק בריאותי וניתן ורצוי להגן על עצמנו מפניהם.

עיניים – בעת עיסוק בפעילות ספורטיבית מחוץ לבית או בעבודות גינון, נגרות וכדומה אנו חשופים לכניסת חלקיקים מזיקים לעין ולסנוור מסוכן. משקפי השמש המעוצבות של M3 בעלות עמידות גבוהה במיוחד ומעניקות הגנה מושלמת לעיניים כולל מקרני UV .

 אוזניים ושמיעה – ללא אטמים האוזניים שלנו ובעיקר תעלת האוזן עצמה חשופות לסכנות של זיהומים ורעש. בעת שחייה, למשל, אוזן לא אטומה נחשפת לזיהומים ולדלקות עקב חדירה אפשרית של כלור.  במיוחד חשופים לכך ילדים ששוחים בבריכות ואוזניהם רגישות במיוחד או לאחר ניתוחי כפתורים. בעת טיסה, הפרשי הגבהים עלולים לגרום ללחצים כואבים באוזניים. נזק אמיתי לשמיעה עלול להיווצר גם עקב חשיפה לרעש סביבתי באזורים בהן מתבצעות עבודות בניה או בעת עיסוק בפעילויות מרעישות.  האטמים הנמכרים נותנים פתרון לבעיות אלו ולבעיות נוספות שאינן בריאותיות כמו לישון או ללמוד ללא הפרעה של רעש .

 דרכי הנשימה – בכל מקום אליו נלך אנו חשופים לזיהום אוויר, אלרגנים, חיידקים וחלקיקים מזהמים שונים. אנו חשופים להם גם כשאנו מנקים את הבית, עובדים בחצר, רוכבים על אופניים  או כמובן מבקרים בבית חולים.  הנשמית של M3 הוכחה כמסננת חלקיקים מזהמים ולכן היא מסייעת בהפחתת החשיפה לזיהום, חלקיקים, חיידקים ואלרגניים (מומלץ למי שסובל מאלרגיות)

ראה גם

צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל? רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>