ראשי / חדשות צרכנות / מט"ח של פרסים והטבות ב"דואר ישראל" במבצע "כסף בחזרה" לרגל תחילת עונת החופשות והנסיעות

מט"ח של פרסים והטבות ב"דואר ישראל" במבצע "כסף בחזרה" לרגל תחילת עונת החופשות והנסיעות

קונים מט"ח במזומן/ טוענים כרטיסי ויזה נטען דולר/יורו/רוכשים המחאות נוסעים ויכולים לזכות בכסף בחזרה עד סכום של 1,000$

כל הסידורים לחו"ל בסניף הדואר הקרוב למקום המגורים:מט"ח ללא עמלה, שערים אטרקטיביים, כרטיסי פרי פייד דולריים ויורו, ביטוחי נסיעות לחו"ל, כרטיסי SIM לחו"ל  במחירים אטרקטיביים ביותר לחיסכון גדול בעלויות שיחה מחו"ל ועוד. לרגל עונת החופשות והנסיעות קיץ 2012, יוצאת חברתדואר ישראלבמבצע פרסים והטבות ללקוחותיה:על כל רכישת/ טעינת מט"ח בסכום של 800 דולר/ יורו/ ליש"ט ומעלה בכל אחת מ-700 יחידות הדואר ברחבי הארץ  נכנסים להגרלה ויכולים לזכות בכסף בחזרה עד סכום של 1,000$.  בנוסף ניתן יהיה לזכות בעשרות  פרסי כסף נוספים אותם יהיה ניתן לנצל באתר התיירות "גוליבר". ברכישת אחד מכרטיסי ויזה נטען, יורו/דולר יוכל הלקוח ליהנות מביטוח נסיעות ייחודי ומשתלם ביותר  לחו"ל.

כל שעל הלקוח לעשות הוא לסמס חינם את המספר המצוין על הקבלה למספר 8200 ולהיכנס להגרלה של מאות פרסים. במסגרת מבצעי המט"ח לקראת עונת הנסיעות 2012, נערכה חברת הדואר לספק את מוצרי המט"ח הייחודיים בכל 700 יחידות הדואר הפזורות ברחבי הארץ כך שגם במטולה, באריאל ובאופקים, יוכלו לקוחות חברת הדואר לבצע את כל הסידורים הנחוצים לקראת היציאה לחו"ל.

המבצע ימשך בכל חודשי הקיץ עד סמוך מאוד לראש השנה.

ראה גם

צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל? רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>