ראשי / חדשות צרכנות / מכון היצוא: קניינים מרשת DIYהצרפתית המובילה Leroy Merlin, בביקור רכש בישראל

מכון היצוא: קניינים מרשת DIYהצרפתית המובילה Leroy Merlin, בביקור רכש בישראל

מכון היצוא פעל להבאתה של משלחת קניינים בכירה מהשלוחה הפולנית של רשת ה-DIY  הצרפתית Leroy Merlin זו השנה הרביעית ברציפות. רשת Leroy Merlin היא הגדולה ביותר בצרפת, השנייה בגודלה באירופה והרביעית בגודלה בעולם בתחום ה DIY.

 המשלחת תשהה בארץ בין התאריכים 17 – 19 באפריל. בראש המשלחת יעמוד מנהל היבוא של Leroy Merlin בפולין, Mr. Jacek Karasiewicz המגיע ארצה מדי שנה זה 4 שנים, עם מספר קניינים בכירים על מנת לאתר מוצרים חדשניים בישראל. כיום, הרשת רוכשת מוצרים מחברות ישראליות כמו: שטיחי כרמל, גומאקספו, אלגו, טמבור ונמצאת בתהליך רכש עם חברות נוספות. הקניינים יקיימו בסיוע מכון היצוא שורה של פגישות עם חברות ישראליות, ביניהן: נירלט ופלסגד. ממכון היצוא נמסר כי מטרת הביקור היא לסייע ליצואנים הישראליים בתחום מוצרי הבית והמשפחה לעבוד עם הרשת הבינלאומית ולהרחיב פעילותם בשוק האירופאי. עד כה עובדת הרשת עם מספר חברות ישראליות ובכוונתה לאתר בישראל יצרנים נוספים ולהרחיב את היקף הפעילות עם ישראל.

 קרולין נוה מנהלת ענף מוצרים לבית ולמשפחה במכון היצוא אמרה כי "שוק ה- DIY בפולין נחשב לאחד השווקים הצומחים במהירות עם גידול של 12% בשנת 2011. הביקורים החוזרים של קנייני רשת Leroy Merlin מעידים על הפוטנציאל העסקי הרב הטמון בחברות הישראליות. החברות הישראליות מסוגלות לספק מוצרים חדשניים מבחינת עיצובית וטכנולוגית ולענות על דרישות של אספקה במועד קצר טווח, ולכן חברות בינלאומיות בסדר גודל כמו Leroy Merlin רואות בישראל יעד אטרקטיבי לשיתופי פעולה עסקיים". על פי נתוני מכון היצוא, יצוא ענף DIY (עשה זאת בעצמך) הסתכם בשנת 2011 בכ- 1.4 מיליארד דולר, עליה של כ- 12% לעומת תקופה מקבילה אשתקד. כ-75% מיצוא הענף מופנה לאירופה.

 Leroy Merlin היא רשת Do-it-Yourself אשר נוסדה לפני כ-90 שנה בצרפת. הרשת הינה חלק מקבוצת ADEO, הקבוצה השנייה בגודלה באירופה.  לרשת למעלה מ- 290 חנויות ב- 13 מדינות ברחבי העולם, ביניהן: צרפת, פולין, רוסיה, אוקראינה סין ולאחרונה ברזיל. מעבר למוצרי DIY וגינון ניתן למצוא ב-Leroy Merlin מוצרים מעוצבים. כמו כן, הרשת מאפשרת ללקוחותיה לרכוש מוצרים"tailor made"  לפי בקשתם וצרכיהם. בפולין- לרשת  42 חנויות ב-6 מחוזות שונים ונחשבת לאחת הרשתות המובילות בשוק הפולני.

ראה גם

צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל? רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>