ראשי / חדשות צרכנות / מכינים את הבית לחופש הגדול

מכינים את הבית לחופש הגדול

פיתוח ישראלי חדש- סורגים שקופים מעוצבים להגנה מפני נפילות ילדים ופריצות

על פי נתוני ארגון "בטרם" לבטיחות ילדים, כ- 40% מהאשפוזים של ילדים בבתי חולים בגין תאונות הם כתוצאה מנפילה, זאת לעומת כ- 5% בלבד מכוויה, חתך או דקירה ו-7% בלבד מהרעלה. מבין הנפילות מגובה, נפילה מחלונות היא השכיחה ביותר. מציאות זו מחייבת הורים בישראל להכין את ביתם לחופש הגדול ולהעניק תשומת לב יתרה למציאת פתרונות להגנה מפני נפילות. בישראל לא קיימים תקנים או חקיקה מסודרת בכדי להבטיח בטיחות של חלונות, מעקות וסגירת מרפסות. חברות הבנייה אינן מחויבות להתקין סורגים והתקן לגובה המעקה במרפסות בתים חדשים הוא כמטר בודד- גובהו הממוצע של ילד בן 4. מיקום ספות הסלון, שולחנות העבודה והאוכל, המיטות ושידות ההחתלה מתחת לחלונות מבלי לחסום מפני נפילה מוכיח את המודעות הנמוכה של הורים לסכנות. בדיוק לשם כך פיתחה "אל-סורג", החברה הוותיקה בישראל לפתרונות מיגון, את "הסורג השקוף"- המילה האחרונה בתחום הבטיחות הביתית וחידוש בינלאומי המאפשר הגנה מקסימאלית מפני נפילות מפתחי חלונות ומרפסות בתים. זאת תוך מתן מענה לצורך האסתטי ולדרישות ההורים למוצר אפקטיבי, חדשני, בטוח, מעוצב ובעל קו נקי אשר מאפשר תחושת מרחב מבלי לפגוע בעיצוב הבית ובנוף הנשקף ממנו. הסורג השקוף מומלץ על ידי ארגון "בטרם" לבטיחות ילדים ועל ידי יועצי בטיחות בכירים.

מעבר להיותו פתרון להגנה מפני נפילות, מהווה הסורג השקוף אמצעי מתקדם לאבטחת מוסדות ובתים מפני פריצות. נציגויות רשמיות של ישראל בעולם, בנקים ומוסדות ציבור נוספים כבר אימצו את הסורג השקוף כאמצעי הגנה מתקדם. כיום, בעקבות החידוש של חברת "אל-סורג", יכולים גם בעלי דירות ובתים פרטיים למגן את בתיהם ולהגן טוב יותר על ילדיהם, תוך שמירה על מראה אסתטי ומעוצב. הסורג השקוף נבדק ואושר על ידי חברות הביטוח ויועצי מיגון מובילים, אשר מצאו שהוא הפתרון האופטימאלי הן במחיר והן במראה במיוחד בהשוואה לשאר הפתרונות הקיימים בשוק. הסורגים השקופים עשויים מחומר שהוא מעין סגסוגת פולימרית פלסטית, המקנה לסורגים מראה שקוף לחלוטין, ממש כפי שהיו עשויים מזכוכית. החומר הוא נוקשה ביותר ובטיחותי להפליא והפריצה אל מבנה אשר בו מותקנים סורגים אלו קשה ממש כפי שהיה מוגן באמצעות סורגי ברזל.

ארז פז, מנכ"ל "אל סורג": בפיתוח הסורגים השקופים הושקעו דמיון רב, יצירתיות, התאמה אדריכלית ותכנון הנדסי מוקפד. כל אלו, בשילוב עם ניסויי שטח לתיקוף עמידותו הפיזית כנגד פריצה הפכו את הסורג השקוף למוצר מלהיב ומעניין, המקנה משמעות חדשה לתחום הבטיחות הביתית. פיתוח המוצר נעשה תוך שימת דגש מיוחד על הצורך בהבטחת שלום הילדים בבניינים רבי קומות ומתן מענה לדרישות ההורים לאסתטיות ולבטיחות. בעוד שסורגים נתפסים בעיני רוב האנשים כפתרון המיועד בעיקר לחלונות הבית, הרי שחברת אל סורג שמה לעצמה כמטרה להביא את בשורת השקיפות החדשנית גם כהגבהה למעקות המרפסות, כאמצעי בטיחותי, עמיד לאורך זמן ונעים לעין."

אודות חברת אל- סורג חברת אל-סורג הינה החברה הוותיקה והגדולה ביותר בישראל לפתרונות מיגון פיזי למבנים. טכנולוגיות המיגון של אל סורג משלבות בטחון יחד עם חסכון ומעניקות הגנה פיזית לאדם ולרכוש מפני איומים שונים, לצד חיסכון רב בהוצאות אנרגיה, מבלי להתפשר על אסתטיקה עיצובית. סדרת המוצרים לחיסכון באנרגיה מציעה התייעלות וחיסכון בצריכה תוך שמירה על איכות הסביבה. מערכות המיגון הפיזי מותאמות להגנה מפני מגוון התרחישים והאיומים על דיירי מבנים ורכבים, החל מהגנה מפני שברי זכוכיות או נפילה מגובה, דרך הגנה מפני פריצות וגניבות וכלה בהגנה על חיי אדם כתוצאה מפעולות טרור ואלימות המתבטאות בירי והדף פיצוץ. אל סורג הינה המשווקת הבלעדית בישראל של מפעל קטלב-חניתה, יצרן ישראלי יחיד לציפויי חלונות ומהמובילים בעולם. יחד פועלות החברות להגברת המודעות בארץ לחסכון באנרגיה ולאפשרויות התייעלות במבנים קיימים.

ראה גם

צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל? רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>