ראשי / חדשות צרכנות / צרכנות חכמה – איך לבחור מיני בר לבית?
צילום: fotolia
צילום: fotolia

צרכנות חכמה – איך לבחור מיני בר לבית?

הגעתם למסקנה כי הדרך הטובה ביותר לספק לכם ולמשפחתכם מים זמינים ואיכותיים, היא לבצע רכישת מיני בר בהקדם האפשרי. למיני בר יש כידוע שפע של יתרונות שהופכים אותו לשיטה הטובה ביותר לצריכה של מים.

המיני בר מאפשר לכם תמיד ליהנות מכוס של מים בכל מצב שבו אתם נמצאים ובכל שעה ביום. יש יתרונות רבים לצריכה קבועה של מים, שכן המים עוזרים לנו לשמור על תזונה מאוזנת, לשמור על חיוניות הגוף, על תפקוד האיברים ועל עור הפנים. ברגע שהמים עצמם הם זמינים דרך המיני בר – אנחנו גם שותים אותם הרבה יותר. עם זאת, קיימת תמיד התלבטות איך לבצע רכישת מיני בר, ואיזה מתקן כדאי לקנות? לכן, חיברנו לכם מדריך עם הפרמטרים שצריך לבדוק.

כך תבחרו את המיני בר לבית

  • מינרליים או מהברז? – כאשר אתם מבצעים רכישת מיני בר, ההתלבטות המרכזית היא באלה האם לקנות מיני בר שמסנן את המים מהברז, או לקנות מיני בר של מים מינרליים. זכרו כי אף מסנן הוא לא מושלם, ובמתקני הסינון יש שפע של רכיבים שיכולים להתקלקל בכל רגע. לעומת זאת, מתקן מיני בר של מים מינרליים שקול לשתיה של מים מינרליים טהורים ישירות מהמעיינות, בלי תוספות או סינונים שונים, כשאתם גם נהנים מכל היתרונות של המתקן עצמו.
  • שליטה בטמפרטורה – כשאתם מבצעים רכישת מיני בר, הרעיון הוא שאתם גם לא תצטרכו יותר את הקומקום בביתכם. המיני בר צריך לספק לכם מים בטמפרטורות משתנות – כולל מים קרים, פושרים, וחמים. הטכנולוגיה מאפשרת לכם לרכוש כיום מיני בר שבו אם שולטים על גובה הטמפרטורה בכל קטגוריה. כך תוכלו לקבוע האם המים הקרים יהיו בטמפרטורה של 8 או 4 מעלות, האם הפושרים הם 20 או 25 מעלות, וכיו"ב.
  • בטיחות – הדבר קריטי במיוחד כאשר אתם מוזגים מים חמים מתוך מתקן המיני בר. כשאתם מבצעים רכישת מיני בר, ראו האם יש לו מנגנון נעילה, כך שלא יהיה אפשרי לילד קטן להפעיל את המים החמים. יש מנגנוני נעילה שונים (לחיצה על מספר כפתורים במו זמנית למשל) וחשוב ללמוד אותם, ולוודא כי ילד לא מסוגל לנטרל אותם.
  • אחריות – כשאתם רוכשים מיני בר חדש, חשוב מאד לוודא מהי תקופת האחריות שחלה עליו. אחריות היא המפתח להבנה האם מדובר במתקן איכותי. לרוב, החברות הגדולות בשוק יספקו לכם גם את האחריות הטובה ביותר בתחום, מה שיאפשר לכם לעשות שימוש ארוך במתקן לאורך שנים ארוכות.

וגם לעיצוב יש חשיבות

אמנם כשמבצעים רכישת מיני בר נהוג להסתכל קצת פחות על העיצוב של המתקן, אבל גם לו יש חשיבות .אחרי הכל, המיני בר יהיה בסלון או במטבח שלכם, ולא יהיה ניתן להתעלם ממנו. אפשר לבחור היום מתקני מיני בר בצבעים משתנים, בעיצוב מתכתי מודרני במיוחד. גם כד המים אשר מותקן עליו תורם למראה היפה שלו, ולשילוב שלו בתוך הדירה שלכם.

ראה גם

צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל? רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>