ראשי / חדשות צרכנות / שותפו של דונלד טראמפ יגיע לישראל ללמד את מעמד הביניים כיצד להתעשר

שותפו של דונלד טראמפ יגיע לישראל ללמד את מעמד הביניים כיצד להתעשר

מסתבר שזעקת מעמד הביניים מהקיץ האחרון הגיעה גם לעשירי ארה"ב. בסוף החודש ינחת בישראל הגורו הפיננסי והמולטי מיליונר, רוברט שמין, כדי ללמד את אנשי מעמד הביניים כיצד גם הם יכולים להתעשר. יבקש להיפגש עם נתניהו ושטייניץ ולייעץ להם בנוגע להפחתת מחירי הדלק.

שניה לפני שאזרחי ישראל יוצאים למחאה נוספת, מגיעה עזרה בלתי צפויה מכיוון יהדות ארה"ב: רוברט שמין, מי שחיבר את רב המכר הבינלאומי "למה האידיוט הזה עשיר ואני לא?" ושותפו העסקי של דונלד טראמפ, ינחת בישראל בסוף החודש על מנת ללמד את מעמד הביניים כיצד גם הם יכולים להגדיל את יכולת ההשתכרות שלהם ואף להתעשר. שמין יבקש להיפגש עם רוה"מ נתניהו ועם שר האוצר שטייניץ על מנת לייעץ להם כיצד להתמודד עם עליית מחירי הדלק והקיפאון בשוק הנדל"ן.

שמין, מולטי מיליונר יהודי שמתגורר במיאמי ונחשב לגורו הפיננסי הבכיר בארה"ב, הודיע כי יגיע לישראל בעקבות הקושי הכלכלי בארץ ויעביר שלוש סדנאות בהם ילמד כיצד ניתן להגיע לרווחה כלכלית: למעמד הביניים, לסטודנטים ולאנשי עסקים. הוא התפרסם בארה"ב לאחר שלקח תחת חסותו הומלסים שאיבדו את בתיהם במשבר הסאב פריים ובאמצעות השיטה אותה לימד – הפך אותם למיליונרים תוך זמן קצר. זוהי הפעם הראשונה ששמין יצא מגבולות ארה"ב על מנת להעביר את הידע שלו במדינה אחרת והוא עושה זאת על מנת לסייע לאזרחי מדינת ישראל, להם הוא רוכש מקום חם בליבו. במסגרת הביקור שלו בישראל הוא מתכוון לאתגר את עצמו וללוות להצלחה "אסונות פיננסיים", כגון אנשים שאיבדו את ממונם ועסקים על סף פשיטת רגל.

ברב המכר הבינלאומי שכתב "למה האידיוט הזה עשיר ואני לא?" הוא חשף את סיפורו כילד שהוגדר ע"י מוריו בבית הספר כ"אידיוט" ו"טיפש". הוא נשר ממערכת החינוך הפורמלית בגיל 15 וניקה שולחנות במסעדה מקומית על מנת לשרוד. כיום, כאשר בבעלותו מעל 1000 נכסי נדל"ן ב-7 מדינות, הוא מלמד אחרים כיצד גם הם יכולים להתעשר.

ומה לגבי מחיר הסדנאות? "הצלחנו להביא אלינו את רוברט לימים ספורים בתוך לו"ז צפוף מאוד", הסבירה שולי זיו, מנכ"ל בית ציוני אמריקה בת"א שתארח את הסדנאות של שמין. "תלמידיו של שמין מגיעים אליו מכל העולם וכיום סדנאותיו נמכרות בארה"ב בלא פחות מ-15,000 דולר למשתתף. אני שמחה לבשר שהרצאותיו של רוברט יתמחרו בעלות סמלית של כמה מאות שקלים עבור אזרחי ישראל שרוצים לדעת כיצד גם הם יכולים להתחיל לסגור את החודש ואפילו להעז לחלום על קצת יותר מזה".

29-30 לאפריל 2012: רוברט שמין ב-3 סדנאות בבית ציוני אמריקה – להרשמה

29.04, (09:30 – 18:00) : "איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא?" – סדנת הדגל

29.04, (20:00 – 23:00): "האקדמיה לעושר של רוברט שמין" – סדנת סטודנטים

30.04, (13:00 – 22:00) : "שינוי והשפעה מידיים" – סדנא לאנשי עסקים

ראה גם

צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל? רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>