ראשי / חדשות צרכנות / שירותי אריזה מקצועיים – בזבוז או חיסכון?

שירותי אריזה מקצועיים – בזבוז או חיסכון?

אתם עומדים לעבור דירה? האם כבר תכננתם את החלק הטכני של המעבר? אריזת הבית זו משימה קשה ומורכבת, אך ניתן לפנות לאנשי מקצוע שיעזרו לכם לעבור את התהליך בשלום.

תהליך מעבר הדירה אינו קל מכל הבחינות, ובעיקר לא בהיבט הטכני שלו. כמה שהדירה שלכם לא תיראה קטנה, וגם אם נדמה לכם שיש לכם מעט מאוד דברים, אתם עומדים להיות מופתעים כשתראו את הכמות העצומה של הארגזים שתמלאו. חשוב שתכירו שישנם שירותי אריזה מקצועיים, אותם מעניקות מרבית חברות ההובלה. שירותים אלו יפתרו לכם צרות רבות.

חומרי אריזה

כדי לארוז את הבית תזדקקו בראש ובראשונה למוצרי אריזה – קרטונים, פצפצים, עיתונים ועוד. לעיתים קרובות קשה לאנשים להשיג את כל החומרים הדרושים, והם מוצאים כמה קרטונים מחוץ לסופר השכונתי, ואז, יום לפני ההובלה, הם מגלים שבעצם לא ארזו דבר, ושהקרטונים שהביאו לא מספיקים להם. חברת הובלה מקצועית דואגת לצייד את עובדיה בכל החומרים שיידרשו להם. בנוסף, הניסיון הנרחב שלהם מאפשר להם להעריך בצורה טובה לכמה קרטונים תזדקקו.

הערכת זמני עבודה

מתי תכננתם להתחיל לארוז? יומיים לפני ההובלה? שבוע? חשוב ביותר להתחיל לארוז כמה שיותר מוקדם, משום שהאריזות לוקחות הרבה מאוד זמן, והן נכנסות לחיי היומיום, העמוסים ממילא. אם לקחתם יום חופש אחד בלבד לאריזת הבית, ככל הנראה הזמן פשוט לא יספיק לכם. כאן נכנסים לתמונה שירותי אריזה מקצועיים. חברת ההובלות שולחת לביתכם צוות מיומן ומנוסה, המאובזר בכל הדרוש לו. הניסיון הנרחב מאפשר לאנשי מקצוע להתמודד עם משימת האריזה במהירות, וכך מה שהייתם עושים לבד במשך חודשים, אנשי המקצוע יבצעו בתוך יום אחד בלבד.

אופן האריזה

חשוב לזכור שהארגזים ייכנסו למשאית, וייתכן ויעברו אתגרים לא פשוטים בדרך לבית החדש. אופן האריזה ישפיע בצורה דרמטית על צורת הגעתם של החפצים שלכם לבית החדש. כך למשל, כלי מטבח שבירים יש לארוז בנייר עיתון או אפילו בפצפצים, ולסמן על הארגז שמדובר בחפצים שבירים. בצורה זו המובילים יידעו שעליהם להיזהר באופן מיוחד עם הקופסאות הללו.

אנשי המקצוע שמתמחים באריזה יודעים כיצד לארוז כל חפץ וחפץ על מנת להבטיח את הגעתו בשלום לבית החדש שלכם. כיום גם מיוצרות קופסאות אריזה במיוחד לאריזת חפצים שבירים או חפצי ערך שברצוננו לשמור היטב בעת המעבר.

הקופסאות החדשות מיוצרות במפעלי קרטון, לפי מפרט מסוים שמטרתו להקל על החיכוך של הפריטים עם הקופסא שבה הם מצויים. ייצור הקרטונים הללו אפשרי בזכות טכנולוגיות חדשות של מיחזור וייצור, שמצליחות ליישם ידע כימי למוצר מעשי.

מיון קופסאות

כשאתם אורזים חפצים לתוך קרטונים, חשוב שתיקחו בחשבון את הפריקה. כדאי לארוז בתוך קרטון אחד חפצים שילכו לחדר מסים. בצורה זו תחסכו מעצמכם טיילת מיותרת בכל הבית, ותפרקו מהר יותר את הארגזים בבית החדש. כדי לבצע את המשימה בצורה טובה, תצטרכו לנהל את צוות האורזים, ולהגיד להם אילו חפצים צריכים להיכנס לאילו ארגזים.

שירותי אריזה מקצועיים חוסכים לכם זמן ומפחיתים את הסיכוי שחפצי הערך שלכם יישברו בדרך. כדאי להכיר את האפשרות לפנות לשירותי אריזה, ולנצל את האופציה הזו במקרים בהם אתם לא מספיקים או לא מצליחים לארוז ביעילות את הבית.

המאמר בחסות אחים דדוש – הובלות קטנות וגדולות

אחים דדוש בגוגל+

ראה גם

צילום: fotolia

למה לשים לב ברכישת מיקרוגל?

מהו השלב הראשון ברכישת מיקרוגל? רכישה של כל מכשיר חשמלי ובין היתר של מיקרוגל דורשת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>