ראשי / טיפים / כיצד להעלות את ערך הנכס? קודם כל לשמור על הניקיון!

כיצד להעלות את ערך הנכס? קודם כל לשמור על הניקיון!

בצל המחירים היקרים של הדירות, עדיין ישנם לא מעט זוגות צעירים שמחפשים לקנות דירה או בית יד שנייה. מעוניינים למכור להם? כך תבטיחו לעצמכם תמורה הולמת עבור נכס הנדל"ן שלכם.

ניקיון הוא דבר חשוב, את זה כולם יודעים. אבל מעבר לכך שחייבים תנאים סניטריים בסיסיים כדי לשמור על הבריאות ועל רמת חיים סבירה, ניקיון הוא חיוני כיוון שהוא עשוי להשפיע מאוד על ערך הנכס שלכם. שמירה על דירה מטופחת ונקייה, תבטיח לכם שכאשר תחליטו למכור את הדירה או להשכיר אותה לאחרים, תוכלו להבטיח לעצמכם את התמורה הטובה ביותר שתוכלו להשיג.

לנקות בעצמכם או להזמין חברת ניקיון?

מצב התחזוקה של הדירה הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בהחלטה על רכישה / שכירה של דירה. ככזה, יש לו השפעה עצומה על ערך הדירה. לכן, חשוב מאוד להקפיד לתחזק ולנקות את הדירה היטב, כדי שערך הדירה בשוק יישמר.

בפני כל בעל בית / דירה עומדת האפשרות לנקות את הנכס בכוחות עצמו או לשכור את שירותיה המקצועיים של חברת ניקיון. אז נכון, שלנקות את הדירה בכוחות עצמכם עשוי לחסוך לכם עלויות, אבל יש גם לא מעט יתרונות שחברת ניקיון יכולה להציע לכם: רוב הסיכויים שהדבר האחרון שמתחשק לכם לעשות בסיום יום עבודה או בסוף השבוע הוא להתחיל לנקות את ביתכם. הבעיה הופכת למכופלת כי ככל שהבית גדול יותר, כך המלאכה הופכת למורכבת ולקשה יותר. להתכופף ולהרים, לסחוב ולנקות ואחר כך עוד להמשיך ולבשל, לתלות כביסה, לטפל בילדים ועוד מטלות רבות עלולה להביא אתכם לאפיסת כוחות. חברת ניקיון מאפשרת לכם לשמור את האנרגיה שלכם לדברים אחרים.

בית נקי הוא השקעה משתלמת לטווח הארוך

מעבר להנאה בהווה מכך שיש מישהו שמנקה ומסדר אחריכם, חשוב לזכור שהקפדה על בית נקי תשתלם לכם גם בעתיד, במוקדם או במאוחר. דירות או בתים מוזנחים הם נכסים שקשה למכור. הקונים / השכורים העתידיים לא ישמחו להוציא את הכסף שחסכו במהלך שנים רבות כדי לקנות דירה שבה האבק הצטבר על התריסים, קורי העכביש נטוו על הקירות, כתמים של אבנית ועובש נוצרו על הרצפה, התקרה והשיש שמסביב לכיור במטבח, המיץ שנשפך על הרצפה שהתקשה או הריח המצחין בדירה. כל אלה עלולים לגרום לנכס שלכם להיראות פחות אטרקטיבי בעיניי הרוכשים / השוכרים הפוטנציאליים.

לעומת זאת, נכס נקי ומטופח הוא מפתה יותר עבור אותם לקוחות, כיוון שההרגשה בו היא יותר נעימה וביתית. בדירה כזו הם יצליחו לדמיין את עצמם חוזרים אל מקום מגוריהם בסופו של כל יום, לראות את הילדים שלהם שיגדלו בו, לדמיין את כל האורחים שיישבו סביב שולחן האוכל בחגים ובארוחות שישי, ולהבין כיצד הכסף שהם משלמים לא קונה להם רק בית אלא גם איכות חיים.

לסיכום, חברת ניקיון עוזרת לכם למנוע ולהאט את תהליך השחיקה והבלאי של הבית ולמנוע שיפוצים. לדירה כזו יהיה תמיד ביקוש ולכן שווייה הכספי יהיה מקסימלי ואתם תוכלו ליהנות מפירות עמליכם.

המאמר נכתב באדיבות חברת הניקיון טוטל קלין

ראה גם

איך תבחרו נכון פרטי מסגרות לאזורים שמחוץ לבית?

עברתם לבית חדש, ואתם צריכים לאבזר אותו בפרטי מסגרות כגון סורגים, שערים וגדרות? במאמר זה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>