ראשי / מדריכי קנייה / דגשים לבחירת ריהוט משרדי איכותי

דגשים לבחירת ריהוט משרדי איכותי

כשאתם משקיעים ברכישת ריהוט עבור המשרד שלכם או עבור פינת העבודה הבייתית שלכם, יש להתחשב הן בנוחות הרהיטים והן במראה החיצוני. כשאנו קונים רהיטים לבית, אנו נוטים להשקיע לא מעט כסף. אבל כשאנו קונים ריהוט משרדי אנו נוטים להתפשר על נוחות, ולהתמקד במחיר.

מדובר כמובן בתופעה אבסורדית, שכן רהיטים למשרד משמשים אותנו לישיבה ממושכת מול מסך המחשב. על כן ישנה חשיבות מיוחדת במינה לרכישת ריהוט משרדי אשר ישלב הן את הפן הפונקציונאלי (כולל נוחות) והן את הפן הויזואלי.

אז איך בוחרים רהיטים למשרד?

אחד הטיפים החשובים ביותר, הוא להתאים את הפריט החדש למידותיו של העובד שלכם. כיום רוב הרהיטים מתכווננים בהתאם למידות העובד – ועדיין יש דגמים גדולים יותר, קטנים במיוחד, צרים או כבדים מדי. ישנן חברות שמגדילות לעשות, ומאפשרות לעובדים לבחור בעצם את הדגם שהכי נוח להם (כלי מדהים לייצור מוטיבציה). כשאתם בוחרים ריהוט משרדי שימו לב גם לגובה השולחן – חשוב שהוא יהיה בדיוק בגובה המתאים, כך שאנשים יוכלו לעבוד עליו, מבלי שיש צורך שהם יתכופפו.

בחירה נכונה של ארונות

ארונות אחסון הם פריט ריהוט מבוקש בתחום של ריהוט משרדי. ארונות למשרד, שונים מהארונות שאפשר למצוא בתוך הבתים הפרטיים. ארונות משרדיים צריכים להיות ברוב המקרים גדולים למדי, ולשמש בעיקר לצורך איחסון של מסמכים מסוגים שונים. יש להתאים את החומר ממנו עשוי הארון לעיצוב הכללי של המשרד. לעיצוב "חם" יש לבחור צבעים כהים, ורצוי מעץ. לקבלת רושם "קר" יותר ניתן לצפות בפורמייקה או לבחור בריהוט מתכתי מודרני.

דגשים לבחירת שולחן משרדי

במובן מסוים, שולחן העבודה שלכם במשרד הוא פריט הריהוט הדומיננטי ביותר, שסביבו נבנה הקו העיצובי של המשרד. לכן חשוב כל כך לבחור שולחן שיתאים לאופי המשרד/חברה שלכם. משרדי עו"ד או רואי חשבון, נוהגים לקנות ריהוט משרדי כבד מעץ מלא, וזאת על מנת לייצר רושם יציב ואמין. חברות צעירות יותר ברוחן, מעדיפות שולחנות עם משטחי עבודה גדולים, מחומרים מודרניים יותר כמו פלסטיק קשיח, זכוכית (שקופה או כהה) ומתכת. חנות רהיטים איכותית, תוכל להתאים את מידות השולחן למידות הספציפות של המשרד שלכם. זה חשוב!

ואיפה כדאי לקנות רהיטים?

לשמחתכם, השוק של ריהוט משרדי הוא שוק תחרותי למדי עם מחירים בגובה העיניים. בשלב ראשון, ניתן לבצע השוואת מחירים כללית לגבי הדגמים הרלוונטיים עבורכם. ודאו תמיד שאתם רוכשים ריהוט משרדי שמורכב מחומרי גלם איכותיים. כמו כן כדאי לברר האם יש לכם אחריות על הריהוט ולמשך כמה זמן הוא תקף. בשלב השני, מומלץ לגשת באופן פיסי אל חנות הרהיטים ולהתייעץ עם מוכר החנות, במיוחד עם מדובר בהזמנה גדולה. מוכר בעל ניסיון יתאים עבורכם את הדגמים שישרתו אתכם בצורה הכי טובה.

ראה גם

"פג תוקף הזיכוי" – לא עוד

הכנסת אישרה בקריאה שניה ושלישית את הצעת החוק של ח"כ רונית תירוש: זיכוי שמקבל הצרכן בחנות ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>