ראשי / מדריכי קנייה / כיצד למצוא חופשה זולה לחג הפסח?
צילום: fotolia
צילום: fotolia

כיצד למצוא חופשה זולה לחג הפסח?

לקראת חג הפסח הקרב ובא, ישראלים רבים יפקדו את נמל התעופה בן גוריון במטרה להמריא אל החופשה המיוחדת אותה הם בחרו. זו יכולה להיות חופשה רומנטית באחד מהיעדים הקלאסיים ביותר של יבשת אירופה, זו יכולה להיות חופשת הכל כלול משפחתית באחת ממדינות הים התיכון וזו יכולה גם להיות חופשה בה החלטתם לנצל את חופשת הפסח ולכן המראתם ליעד מרוחק כמו ארצות הברית או תאילנד.

מה משותף לכל התיירים הישראלים?

אך לכל התיירים שיצאו לחופשות הללו, יש דבר אחד במשותף- הם חיפשו אחר המחיר הזול ביותר אותו הם יכלו למצוא עבור החופשה אותה הם רצו. רוב התיירים מחפשים לא רק את היעד האטרקטיבי ביותר אותו הם יכולים למצוא, אלא גם במחיר האטרקטיבי ביותר הם יכולים למצוא. בנוסף, כמות לא מעטה של ישראלים מעדיפים חופשה מאורגנת, דבר שיכול לייקר את המחיר, מאחר ומדובר בטיול בו האוטובוס צמוד לקבוצה באופן קבוע, מחירי הכניסה לאתרים אליהם תגיעו במסגרת טיול זה כבר שולמו מראש ואף יש לחשב את עלויות המדריך שידאג להוביל אתכם בכל הדרכים ביעד בו בחרתם. אז איך בכל זאת מוצאים חופשה זולה?

כיצד נמצא חופשה מאורגנת זולה באמצעות סוכני נסיעות

האפשרות הטובה ביותר היא פשוט לחפש, בין אם מדובר בחיפוש מול סוכני נסיעות ובין אם מדובר בשיטוט מאסיבי באתרי אינטרנט. השיטה הראשונה היא באמצעות סוכן נסיעות. בשיטה זו עליכם לזנוח, לפחות זמנית, את החיפושים ברשת, ולהתחיל לעבור בין סוכנים שיעשו מספר טלפונים על מנת להשיג לכם חופשה מאורגנת במחירים נוחים. דווקא סוכני הנסיעות יוכלו בדרך כלל להשיג את המחירים הנוחים יותר עבור חופשות מאורגנות, בייחוד סוכני נסיעות בחברות טיולים גדולות, שהם אלה שלמעשה מקיימים את הטיולים הללו בפועל. אם דרך סוכני הנסיעות לא הצלחתם למצוא את החופשה הזולה והאטרקטיבית עבורכם, השיטה החלופית היא דרך רשת האינטרנט. כאן, כל שנדרשת מכם היא סבלנות. בדיקה מקיפה שתיארך יותר מכמה דקות, יותר מכמה שעות וסביר להניח שגם יותר מכמה ימים, תיתן בסוף את אותותיה ותוביל אתכם למציאת החופשה המאורגנת המשתלמת ביותר.

אילו עוד דרכים קיימות למציאת חופשה משתלמת

אם אתם חושקים בדרך שונה לחלוטין, ישנן עוד אפשרויות. במקום ללכת לבדכם אל סוכן הנסיעות או לפנות אל אחת מהסוכנויות האינטרנטיות, דבר אותו תוכלו לעשות הוא תיירות קבוצתית. כלומר, אם אתם מגיעים מספר לא מבוטל של אנשים ופונים לאחת הסוכנויות המוזכרות קודם לכן, יהיה זה הגיוני שמאחר ויש בידיכם כוח קנייה גדול, תוכלו לזכות לתנאים הרבה יותר טובים בבחירת חופשה. אפשרות אחרונה לחופשה מאורגנת זולה אותה שווה לבדוק היא שינוי קטן בתאריכים או בשעות הטיסה. אם למשל במקום יום אחרי ליל הסדר תמריאו בלילה עצמו, או שתחליפו את טיסת הלילה הנוחה בטיסה בשעה מוקדמת בבוקר, כנראה שתוכלו ליהנות מהטבה במחיר.

המאמר נכתב באדיבות אתר איילה נסיעות – המציעה מגוון חופשות זולות לפסח

ראה גם

"פג תוקף הזיכוי" – לא עוד

הכנסת אישרה בקריאה שניה ושלישית את הצעת החוק של ח"כ רונית תירוש: זיכוי שמקבל הצרכן בחנות ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>