ראשי / סקירת מוצרים / איך לעזאזל חותכים את זה???

איך לעזאזל חותכים את זה???

חב' FRESCO מציגה פטנט מרענן לקיץ: סכין פטנט לפריסת אבטיח ומלון

הקיץ הבא עלינו לטובה מביא עמו את מיטב פירות העונה המצננים אותנו ומושלמים לפינוק, אירוח ובכלל. כשברשימת הפירות מככבים כמו תמיד האבטיחים הצוננים והמלונים העסיסיים. האתגר  היחיד הנלווה לאותה הנאה צרופה מאכילת אותן הפירות הוא  דווקא חיתוכן. עבור רובנו פעולת החיתוך טומנת בחובה קושי מסוים ומאמץ בחיתוך. לבל  נשכח שלכך מצטרף גם לכלוך ממיצי הפרי והשאריות. תודו, שזה היה יכול להיות מושלם באם היה אפשר להגיע ישר לפואנטה – לאכילת הפרי. הבשורה הטובה שהקיץ הזה נמצא פתרון כך שלא תצטרכו להעביר את מלאכת החיתוך לחבר הקרוב אליכם באותו הרגע. חברת  FRESCO המתמחה בייבוא פתרונות חכמים למטבח משיקה סכין חיתוך ייחודית המאפשרת פריסה קלה ומהירה של 12 פלחים שווים  (כך תמנעו מהפליה ) ותוכלו להגיש בצורה אסתטית לשולחן את המנה שתקבל שדרוג ותהיה מנה מעוצבת לגמרי.

איך הפטנט עובד?

כל שצריך  הוא לקטום את חלקו העליון והתחתון של הפרי, להעביר  את הסכין ממרכז הפרי כלפי מטה והשאר כבר יתבצע באופן אוטומטי. יתרון נוסף שיש לסכין הפטנט הוא העובדה שהסכין הוא אל חלד הניתן לרחיצה גם במדיח הכלים.

מחיר: 99.99 ₪

ראה גם

סדרת הקופסאות האטומותLOCK&LOCK עם חלוקה פנימית

חברת אס.די. יבוא ושיווק כלי בית ומתנות, יבואנית קופסאות היוקרה האטומות של המותג הבינלאומי המובילLOCK&LOCK ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>