ראשי / סקירת מוצרים / מצעד הלהיטים של הצעצועים ההתפתחותיים

מצעד הלהיטים של הצעצועים ההתפתחותיים

צעצועי ההתפתחות הפכו מבלי שנשים לב לפריטים מרכזיים בחיי ילדנו, בעיקר בכל הקשור לשלבי ההתפתחות הראשוניים, הצעצועים ההתפתחותיים תורמים לפיתוח חושים ויכולות שונות. במאמר הבא נדבר על צעצועי ההתפתחות הפופולאריים ביותר ומחיריהם בשוק.


מובייל מנגן

מובייל למיטת התינוק, הוא אחד מצעצועי ההתפתחות השכיחים ביותר אשר תוכלו למצוא על מיטת התינוק, הורים רבים רוכשים צעצוע התפתחותי זה עוד לפני שרוכשים כל צעצוע אחר. למובייל מנגן ומסתובב יתרונות רבים. צעצוע התפתחותי זה, תורם להתפתחות וחידוד חוש הראיה של התינוק, שיפור השמיעה, יכולת התגובה שלו לסביבה, חיזוק שרירי הצוואר, על ידי הרמת ראשו אל כיוון הצעצוע, חיזוק שרירי הידיים, על ידי הרמתן אל הצעצוע, חיזוק חוש החקרנות והסקרנות.

התאמה: מגיל לידה ועד שהתינוק יכול לשבת בכוחות עצמו. כאשר התינוק מסוגל להתיישב ולהיעמד על רגליו, יש להסיר את החלק המסתובב של המובייל, ניתן להשאיר את החלק המשמיע את הצלילים המוסיקליים בכדי למנוע מהתינוק למשוך את הצעצוע ולפגוע בעצמו.

עלות: ניתן למצוא מוביילים במחירים של כמה עשרות שקלים ועד לכמה מאוד שקלים בהתאם למורכבות המובייל והאפשרויות השונות שלו.

מזרן פעילות

מזרני פעילות, הם צעצועים בעלי יתרונות התפתחותיים רבים המשלבים משחק של התינוק, מנוחה ועבודה על חיזוק השריר וגירוי כלל החושים. תינוקות רכים, נהנים במיוחד ממשחק ושכיבה על מזרן הפעילות. מזרן הפעילות המועדף על הורים רבים הנקרא גם בשם אוניברסיטה וזאת מאחר שכולל אפשרויות למידה רבות וחיזוק השרירים והחושים השונים של התינוק. מזרן פעילות כזה, כולל בדרך כלל, צעצועים בעלי מרקמי בד שונים, בדים בעלי מרקמים שונים על גבי מזרן הפעילות עצמו, פריטים המשמיעים רעשים וצלילים שונים, המגרים את חוש השמיעה והתגובה של התינוק ועוד.

התאמה: מגיל לידה עד גיל 4 חודשים ובהתאם לגודל ומשקל התינוק.

עלות: עלויות של מזרני פעילות רגילים נעים בין 199 ₪ ל400 ₪ בממוצע. עלויות של מזרני פעילות "אוניברסיטה, נעים בין 300 ל700 ₪ בממוצע. המחירים משתנים בהתאם למורכבת, לגודל ולאיכות ובהתאם לרשת המשווקת אותם.

טבעת אמבטיה

טבעת האמבטיה, היא פריט המתאים למשחק באמבטיה בישיבה, הטבעת משלבת אלמנטים רבים ועונה על צרכים כמו, בטיחות, התפתחות והנאה באמבטיה, של הילד וההורה כאחד. טבעת האמבטיה, כוללת כיסא, המוקף בטבעת ונצמד לקרקעית האמבטיה ומחזיק את התינוק ביציבות. הטבעת, מורכבת מצעצועים מנגנים, המעסיקים את התינוק בעת הרחצה. הורים רבים, נתקלים במקרים של התנגדויות בעת המקלחת, במיוחד בעת רחיצת הראש. שימוש בטבעת האמבטיה, תעזור לכם להעסיק את התינוק, ולעבור את שעת הרחצה בשקט ובהנאה.

התאמה: מהגיל שבו התינוק יושב ביציבות בכוחות עצמו ועד גיל 3 או כל עוד הילד נכנס לטבעת בנוחות. בכל מקרה, לעולם אין להשאיר תינוק באמבטיה ולו לררגע אחד גם אם נדמה לכם כי הוא יושב ביציבות.

עלות: מחיר של 250 ₪ בממוצע בהתאם למשווק.

זה היה מצעד הצעצועים ההתפתחותיים הפופולאריים ביותר, בקרב ההורים. בין אם אתם קונים לעצמכם ובין אם מדובר ברכישת מתנות ליולדת – כאמור, ניתן למצוא צעצועי התפתחות אלה, במחירים שונים, בהתאם למורכבות ולרשת המשווקת אותם. שלושת הפרמטרים שעליכם לזכור בעת רכישת צעצוע התפתחות מסוגים אלה, מעבר לאלמנט המחיר, הם: בטיחות, בטיחות ו… בטיחות!

תיהנו!

 

ראה גם

סדרת הקופסאות האטומותLOCK&LOCK עם חלוקה פנימית

חברת אס.די. יבוא ושיווק כלי בית ומתנות, יבואנית קופסאות היוקרה האטומות של המותג הבינלאומי המובילLOCK&LOCK ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>